Trwa ładowanie...
d11naxc

"Miłość na bogato": Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Miłość na bogato": Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu!
(viva polska)
d11naxc

Do obsady serialu VIVA Polska dołączyła właśnie Michaela Sorle. Michaela to szwedzka fotomodelka polskiego pochodzenia. Od wielu lat zajmuje się modelingiem. W 2004 roku wygrała tytuł Miss Polonii w Szwecji. Pojawiała się na okładkach znanych pism kobiecych. Brała również udział w kampaniach reklamowych znanych marek perfum oraz domów mody. Z zawodu jest managerem biznesu więc wydaje się w stu procentach przygotowana do rozpoczęcia przygody z „Miłością na bogato”!

Bohaterka, w która wcieli się Michaela przyjedzie prosto z Londynu, aby wyjawić komuś pewien sekret. Kim okaże się być jej postać w serialu? Komu namiesza w życiu? Czy pojawienie się takiej piękności oznacza nowy romans z którymś z chłopaków?

Razem z Michaelą powrócą oczywiście wszystkie gorące wątki serialu. Czy po wypadku, Justyna będzie mogła kontynuować karierę modelki? Czy Marcela rzeczywiście spełniła swoją groźbę i wyjechała do Nowego Jorku? Może Iza wybaczy Mateuszowi i znowu będą razem? Jak ułoży się związek Sylwii i Gabrona?

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu „Miłości na bogato” już 22 marca (sobota, 19:00) tylko w VIVA Polska!

d11naxc

Podziel się opinią

Share
d11naxc
d11naxc