"Miłość na bogato": przedstawiamy kolejnych bohaterów!

"Miłość na bogato": przedstawiamy kolejnych bohaterów!
Źródło zdjęć: © VIVA Polska

13.08.2013 15:57, aktual.: 25.11.2013 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznajcie kolejnych bohaterów serialu "Miłość na bogato", który zadebiutuje na antenie kanału VIVA Polska już 29 sierpnia o godz. 19.30. Tym razem to Iza i Mateusz. Są parą, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze jest między nimi tak kolorowo, jakby się mogło wydawać.

Iza (Iza Małota) - jest 25-letnią tancerką. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych. Jednak jej priorytetem jest, planowany od dłuższego czasu, ślub z Mateuszem. Ma być perfekcyjny i najlepiej gdyby stał się wielkim wydarzeniem warszawskiej socjety. Niestety jej ukochany jest ciągle zajęty, dlatego co chwila przekładają termin. Iza bardzo kocha Mateusza i chce założyć z nim rodzinę. Jednak cierpi z powodu jego wiecznego braku czasu.

Mateusz (Mateusz Rojek) - młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy. Wspólnie mieszkają w dużym i drogim mieszkaniu, na które wzięli kredyt. Jeździ dobrym, klasycznym samochodem. Ma wielu znajomych w mediach i wśród artystów. Marzy mu się wielka kariera, dlatego cały czas jeździ na szkolenia, a w pracy zostaje po godzinach. Wieczorami lubi odpoczywać w gronie kolegów. Jego najbliższym przyjacielem jest Janek. Choć bardzo mu zależy na Izie, ma problem z podjęciem tej najważniejszej decyzji.

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość - radością, a zdrada jest tak samo gorzka... "Miłość na bogato" na antenie VIVA Polska już od 29 sierpnia.

Obraz
© (fot. VIVA Polska)
Obraz
© (fot. VIVA Polska)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także