Trwa ładowanie...

"Miłość na bogato": przedstawiamy kolejnych bohaterów!

"Miłość na bogato": przedstawiamy kolejnych bohaterów!Źródło: VIVA Polska
dxo2cjw
dxo2cjw

Poznajcie kolejnych bohaterów serialu "Miłość na bogato", który zadebiutuje na antenie kanału VIVA Polska już 29 sierpnia o godz. 19.30. Tym razem to Iza i Mateusz. Są parą, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze jest między nimi tak kolorowo, jakby się mogło wydawać.

Iza (Iza Małota) - jest 25-letnią tancerką. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych. Jednak jej priorytetem jest, planowany od dłuższego czasu, ślub z Mateuszem. Ma być perfekcyjny i najlepiej gdyby stał się wielkim wydarzeniem warszawskiej socjety. Niestety jej ukochany jest ciągle zajęty, dlatego co chwila przekładają termin. Iza bardzo kocha Mateusza i chce założyć z nim rodzinę. Jednak cierpi z powodu jego wiecznego braku czasu.

Mateusz (Mateusz Rojek) - młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy. Wspólnie mieszkają w dużym i drogim mieszkaniu, na które wzięli kredyt. Jeździ dobrym, klasycznym samochodem. Ma wielu znajomych w mediach i wśród artystów. Marzy mu się wielka kariera, dlatego cały czas jeździ na szkolenia, a w pracy zostaje po godzinach. Wieczorami lubi odpoczywać w gronie kolegów. Jego najbliższym przyjacielem jest Janek. Choć bardzo mu zależy na Izie, ma problem z podjęciem tej najważniejszej decyzji.

dxo2cjw

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość - radością, a zdrada jest tak samo gorzka... "Miłość na bogato" na antenie VIVA Polska już od 29 sierpnia.

(fot. VIVA Polska)
Źródło: (fot. VIVA Polska)
(fot. VIVA Polska)
Źródło: (fot. VIVA Polska)
dxo2cjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxo2cjw