Trwa ładowanie...

"Miłość na bogato": przed nami pierwszy odcinek serialu. Będzie się działo!

"Miłość na bogato": przed nami pierwszy odcinek serialu. Będzie się działo!Źródło: VIVA Polska
d2s3ll2
d2s3ll2

Na ten dzień czekali wszyscy! Już 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu "Miłość na bogato".

Od pierwszego dnia zdjęciowego produkcja nieprzerwanie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Przez miniony miesiąc nazwiska i zdjęcia bohaterów wręcz nie schodziły z pierwszych stron. Wreszcie przyszedł czas na premierę pierwszego odcinka "Miłości na bogato". Już od samego początku naszych bohaterów spotkają niemałe problemy.

Justyna pragnie zostać modelką, więc przeprowadza się do Warszawy. Zajmuje pokój u swojej kuzynki Marceli, która w świecie modelingu ma już ogromne doświadczenie. Pierwszy dzień w stolicy, pierwsza impreza, nowi znajomi - wszystko to robi na dziewczynie niesamowite wrażenie. Towarzystwo Marceli wydaje się przemiłe, a do tego nieźle sytuowane. Na tym nie koniec emocji. Następnego dnia czeka ją pierwszy casting. Tam sprawy przyjmą zdecydowanie inny obrót.

Jak to wszystko się skończy? Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość – radością, a zdrada jest tak samo gorzka.

d2s3ll2

Premierowy odcinek już 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska.

(fot. VIVA Polska)
Źródło: (fot. VIVA Polska)
(fot. VIVA Polska)
Źródło: (fot. VIVA Polska)
d2s3ll2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3ll2