Trwa ładowanie...
07-08-2013 15:00

"Miłość na bogato": oto główni bohaterowie nowego serialu!

"Miłość na bogato": oto główni bohaterowie nowego serialu!Źródło: VIVA Polska
d2168jj

Już 29 sierpnia o godz. 19.30 premierę będzie miał pierwszy odcinek nowej produkcji kanału VIVA Polska "Miłość na bogato". Zdjęcia do serialu ruszyły zaledwie dwa tygodnie temu, a już wzbudziły spore zainteresowanie. Dzisiaj przedstawiamy pierwszą trójkę bohaterów, którzy już niedługo zagoszczą na ekranach.

Marcela (Marcela Leszczak) - jest uznaną modelką. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Jej wyjazd był powodem rozstania z Jankiem, z którym była związana przez około rok. Jak to się mówi - stara miłość nie rdzewieje - dlatego szybko do siebie wrócili. Ciągle zajęta pracą: zdjęcia, reklamy i inne ważne dla niej zlecenia, dzięki którym może żyć na wysokim poziomie, pozwolić na dobre auto oraz luksusowe mieszkanie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Sylwia, a największym wrogiem... była dziewczyna Janka.

Janek (Janek Bielski) - chłopak Marceli. Energiczny, bezpośredni, a na dodatek flirciarz. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie. Jeździ wysokiej klasy samochodem, Jego apartament w modnej dzielnicy jest jeszcze w remoncie, więc pomieszkuje u Marceli. Rozpieszcza ją - pomaga utrzymać mieszkanie, kupuje drogie prezenty, zaprasza na kolacje. Zdarza mu się flirtować z dziewczynami, ale zawsze twierdzi, że to w ramach obowiązków służbowych.

d2168jj

*Monika (Monika Pietrasińska)
*
- była dziewczyna Janka, z którym rozstała się przed powrotem Marceli do Warszawy. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn. Teraz związana jest ze starszym, bogatym biznesmenem, który nie ma dla niej zbyt wiele czasu. Monika lubi bywać w modnych klubach i drogich restauracjach. Wciąż zdarza jej się prosić o pomoc swojego byłego chłopaka Janka, co doprowadza Marcelę do szału. Nie chce tracić też kontaktu ze starą paczką i lubi wiedzieć "co w tej trawie piszczy".

(fot. ENDEMOL)
Źródło: (fot. ENDEMOL)
(fot. VIVA Polska)
Źródło: (fot. VIVA Polska)
d2168jj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2168jj