Trwa ładowanie...
d2jlfvi

"Miłość na bogato": ogromne emocje w kolejnym odcinku serialu Vivy!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Miłość na bogato": ogromne emocje w kolejnym odcinku serialu Vivy!
(viva polska)
d2jlfvi

Bójka, kłótnie, sceny zazdrości oraz gość specjalny… To wszystko, a nawet więcej w trzecim odcinku „Miłości na bogato” na kanale VIVA Polska! Co jeszcze ciekawego wydarzyło się w życiu bohaterów? Zobaczcie streszczenie odcinka!

Niestety Justyna nie poradziła sobie dobrze na kolejnym castingu. Załamana tym, że nie ma za co żyć, przyjmuje propozycje Sylwii i rozpoczyna pracę w jej eleganckim showroomie. Co słychać u Sylwii? Po kolejnej kłótni znów daje szansę Gabronowi. Czy to ma jeszcze sens? Czy z tego związku coś będzie?

Iza próbuje namówić wciąż zajętego pracą Mateusza na długi wakacyjny wyjazd. To jednak nie wszystko. Po tym jak źle poczuła się po śniadaniu, postanawia zrobić test ciążowy… Czy będzie miała dobrą wiadomość dla swojego ukochanego?

d2jlfvi

"Miłość na bogato" emitowana jest w każdy czwartek o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska.

 (fot. viva polska)
((fot. viva polska))
 (fot. viva polska)
((fot. viva polska))

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2jlfvi

* W tym temacie: "Miłość na bogato": cały internet śmieje się z tej produkcji!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2jlfvi

Podziel się opinią

Share
d2jlfvi
d2jlfvi