Trwa ładowanie...
29-08-2013 16:32

"Miłość na bogato": Już dziś pierwszy odcinek serialu!

"Miłość na bogato": Już dziś pierwszy odcinek serialu!Źródło: VIVA Polska
d2ne7e5
d2ne7e5

Już dziś, 29 sierpnia (czwartek), o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu "Miłość na bogato".

Od pierwszego dnia zdjęciowego produkcja nieprzerwanie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Przez miniony miesiąc nazwiska i zdjęcia bohaterów wręcz nie schodziły z pierwszych stron. Wreszcie przyszedł czas na premierę pierwszego odcinka "Miłości na bogato". Już od samego początku naszych bohaterów spotkają niemałe problemy.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32849,title,Milosc-na-bogato,serial.html )**

d2ne7e5

Justyna pragnie zostać modelką więc przeprowadza się do Warszawy. Zajmuje pokój u swojej kuzynki Marceli, która w świecie modelingu ma już ogromne doświadczenie. Pierwszy dzień w stolicy, pierwsza impreza, nowi znajomi, wszystko to robi na dziewczynie niesamowite wrażenie. Towarzystwo Marceli wydaje się przemiłe, a do tego nieźle sytuowane. Na tym nie koniec emocji! Następnego dnia czeka ją pierwszy casting. Tam sprawy przyjmą zdecydowanie inny obrót...

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość – radością, a zdrada jest tak samo gorzka.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32849,title,Milosc-na-bogato,serial.html )**

Premiera serialu "Miłość na bogato" już 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska.

d2ne7e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ne7e5