Trwa ładowanie...

Miłość Łukasza i Agaty z "Rolnik szuka żony" kwitnie. Fani pytają o ślub

Łukasz Sędrowski zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" by znaleźć miłość życia. Wszystko wskazuje na to, że marzenie się spełniło. Bohaterzy show TVP są razem, a fani pytają o ślub.

Share
Miłość Łukasza i Agaty z "Rolnik szuka żony" kwitnie. Fani pytają o ślub
Źródło: Facebook.com
d1r571h

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" była naszpikowana emocjami. Nie brakowało miłośnych uniesień, ale też kłótni i wielkich rozczarowań. Tak jak to bywa w życiu. A jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze. Czasami bardzo bolesne.

Łukasz i Agata poznali się w programie TVP. Od samego początku między nimi iskrzyło. Nie mogli oderwać od siebie rąk. Gdy pozostałe dwie uczestniczki w gospodarstwie farmera oddalały się od zakochanych, oni wyznawali sobie miłość.

d1r571h

W trakcie programu nie brakowało emocji. Doszło do spięcia między Łukaszem a Pauliną. Rolnik postanowił ją odrzucić, a ona poczuła się oszukana. Jak wyjawiła później, bohater programu TVP podobno składał jej przed rozpoczęciem nagrań miłosne deklaracje

ZOBACZ TAKŻE: Jessica z "Rolnik szuka żony" nową gwiazdą Internetu? "Ona wnosi nową jakość do tego programu"

Kiedy emocje już opadły, Łukasz i Agata wciąż są razem. "Poniekąd każdy z nas wierzy w miłość, tylko nie każdy ma odwagę się do tego przyznać. Prawdziwa miłość pokona wszystkie przeciwności i sama się obroni" - pisze ukochana farmera. I trudno się z nią nie zgodzić, ponieważ oni nie dali się złamać i przezwyciężyli olbrzymią falę hejtu.

Kiedy Łukasz pochwalił się nowym zdjęciem z narzeczoną, od razu pojawiło się pytanie o to, kiedy planują ślub. "Cierpliwości na wszystko przyjdzie pora!" - odpowiedziała Agata.

d1r571h

Dziś praktycznie wszyscy im kibicują i opinia na temat pary zmieniła się diametralnie. "Naprawdę przemiło się na was patrzy. Pięknie, że udało wam się przetrwać wszystkie gorsze chwile i tworzycie super parę" - czytamy w komentarzach.

Naprawdę wyglądają na szczęśliwych. Wszystko wskazuje na to, że "Rolnik szuka żony" może cieszyć się kolejnym sukcesem!

d1r571h

Podziel się opinią

Share
d1r571h
d1r571h