RozrywkaMiłość kwitnie. Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" świętują razem Sylwestra

Miłość kwitnie. Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" świętują razem Sylwestra

Miłość kwitnie. Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" świętują razem Sylwestra
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Magdalena Sawicka

01.01.2018 13:13, aktual.: 02.01.2018 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć wzbudzają sporo kontrowersji, ich związek ma się świetnie. Jagoda i Karol wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Para spędziła razem Sylwestra, o czym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Jak się bawili?

Mówi się, że z kim spędzisz Sylwestra, z tym spędzisz cały rok. Jeśli to prawda, przed Jagodą i Karolem z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", wspólna przyszłość. Na swoim instagramowym profilu, uczestniczka show opublikowała zdjęcie z ukochanym. Para bawiła się w Zakopanem na imprezie Telewizji Polskiej tuż pod sceną.

Początkowo wybranka Karola opublikowała tylko swoje zdjęcia, jednak przez ciągłe pytania internautów postanowiła wrzucić selfie z ukochanym. Jak wypadli?

Obraz
© Materiały prasowe

Przypominamy, że Jagoda niespodziewanie pojawiła się w późniejszych odcinkach "Rolnika". Swoją obecnością błyskawicznie wywołała falę komentarzy i pojawiły się pogłoski sugerujące, że jest podstawiona. Plotki podsycał fakt, że niedaleko gospodarstwa Karola mieszkali dziadkowie wybranki rolnika. Obydwoje jednak jednoznacznie podkreślają, że nie znali się wcześniej i to właśnie program ich połączył.

Karol na podstawie listów, które otrzymał od kandydatek, wybrał Jagodę. Ta niestety nie mogła wziąć udziału w programie ze względu na pracę za granicą. Później się to zmieniło. Ostatecznie uczestnik show po randkach z innymi kandydatkami, wybrał Jagodę i aktualnie tworzą szczęśliwy związek.

Obraz
© Facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (169)
Zobacz także