Trwa ładowanie...
d19eyra

"Milionerzy" znów z gwiazdami. Kiedy zobaczymy odcinki specjalne? Kto wystąpi?

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, TVN ma niespodziankę dla fanów teleturnieju oraz filmu "Listy do M. 3". W przedświątecznych, mikołajkowych odcinkach wystąpią nie zwykli uczestnicy, ale aktorzy znani z filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Milionerzy" to teleturniej, który widzowie uwielbiają
"Milionerzy" to teleturniej, który widzowie uwielbiają (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d19eyra

- Przekonaliśmy się już, że takie specjalne odcinki "Milionerów" z gwiazdami są bardzo dobrze przyjmowane przez widzów i mają dużo większą oglądalność niż normalne wydania programu. Dlatego też chcieliśmy do nich wrócić w tym sezonie. Zaprosiliśmy do udziału gwiazdy "Listów do M. 3", bo wejście tego filmu do kin jest najważniejszym wydarzeniem późnej jesieni w TVN. Myśleliśmy również o wsparciu marketingowym dla tej produkcji, ale patrząc na to ilu widzów już obejrzało "Listy" to raczej my będziemy na antenie odcinać kupony od sukcesu tego filmu - powiedział portalowi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Specjalne odcinki "Milionerów" z aktorami w rolach graczy zostaną wyemitowane 6 i 7 grudnia. Warto pamiętać, że epizody będą dłuższe niż zazwyczaj, więc zaczną się wcześniej, bo już o 20:55, a nie o 21:30, jak to bywa zazwyczaj.

- Termin wyszedł raczej przypadkiem, to akurat będzie końcówka sezonu, ale dobrze się złożyło że to będą Mikołajki, myślę że to będzie fajny grudniowy prezent dla widzów - dodał Czaja.

d19eyra

W programie wystąpią Zbigniew Zamachowski w duecie z Borysem Szycem oraz Tomasz Karolak w parze z Mateuszem Winkiem.

Poprzednie odcinki z gwiazdami nagrano z okazji Wielkanocy. Wówczas o pieniądze przeznaczone na cele charytatywne zagrali Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Będziecie oglądać?

Listy do M. 3 Materiały prasowe
Listy do M. 3 (Materiały prasowe)

Oglądaj Milionerów za darmo w WP Pilot od poniedziałku do czwartku o 20:55

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19eyra

Podziel się opinią

Share
d19eyra
d19eyra