Trwa ładowanie...
03-03-2017 07:41

"Milionerzy" znów rozśmieszyli internautów. Pytanie o Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana hitem odcinka

"Milionerzy" cieszą się dużą popularnością, a każdy odcinek wzbudza ogromne emocje. Tym razem znów z powodu poziomu pytań. Tym razem hitem okazało się pytanie o Małgorzatę i Radosława Majdanów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy" znów rozśmieszyli internautów. Pytanie o Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana hitem odcinkaŹródło: kadr z programu
de361p8
de361p8

Fani show sugerują, że aby wygrać, nie trzeba mieć wiedzy książkowej, a być zorientowanym w show-biznesie i bieżących wydarzeniach politycznych. Co więcej, ostatni odcinek podsumowali, że "kiedyś przygotowując się, trzeba było czytać literaturę, teraz portale plotkarskie". Dlaczego? Wszystko za sprawą pytania związanego z innym hitem TVN, "Azja Express". Wystarczyło oglądać program lub właśnie być na bieżąco z plotkami na temat Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, by znać odpowiedź, jak witali się w programie z mieszkańcami Wietnamu na początku programu. Uczestniczka wprawdzie nie miała z nim kłopotu, ale obecność kolejnego słynnego z show-biznesu cytatu dowodzi, że na razie lepiej wychodzą ci, którzy chwalą się nie wiedzą, a śledzeniem bieżących wydarzeń.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

de361p8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de361p8