"Milionerzy": Zbyt duża pewność siebie? Uczestniczka wiele zaryzykowała

"Milionerzy": Zbyt duża pewność siebie? Uczestniczka wiele zaryzykowała
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2018 21:55, aktual.: 27.04.2018 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O uczestniczce ostatniego odcinka teleturnieju będzie głośno przynajmniej przez kilka dni. I to nie tylko za sprawą charakterystycznego makijażu, ale z powodu braku znajomości podstawowej wiedzy z geografii. A jak sama twierdzi, zdawała a niej maturę!

W ostatnim odcinku "Milionerów" gościło trzech uczestników. Pierwszy, Wiktor Marczewski, którego widzowie poznali w poprzednim odcinku nie pograł długo.
- Dziś bez stresu. Byle do miliona - powiedział uśmiechnięty.

Do miliona jednak nie dotarł. Odpadł bowiem przy pytaniu za 5 tys. zł. Uczestnik nie znał imienia i nazwiska piosenkarki o pseudonimie "LP". Skorzystał z koła ratunkowego i zaufał publiczności, która zdecydowaną większością głosów postawiła na ... złą odpowiedź. Okazało się, że zaledwie 20% widzów znała nazwisko artystki (a brzmi ono Laura Pergolizzi).

Kolejną uczestniczką była Katarzyna Olesiuk, studentka, której pasją jest męska moda. To, co zwróciło uwagę Huberta i widzów, to mocny makijaż oczu. Na twiterze posypaly się komentarze:

Pewna siebie Kasia raz skorzystała z koła ratunkowego przy pytaniu za 5 tys. A chodziło o popularną polską piosenkę "Biały miś". Tu, publiczność nie miała wątpliwości i podpowiedziała poprawnie. Zachęcona słowami Huberta, że czasem warto ryzykować na kolejne pytania odpowiadała bez kół ratunkowych i to ją zgubiło. Przy pytaniu za 20 tys, zł jej pewność siebie ją zawiodła Kasia nie wiedziała, w jakich krajach leżą najwyższe tatrzańskie szczyty. A poprawna odpowiedź to Polska i Słowacja.

Ostatnim graczem był Dawid Betin, strażak i ratownik medyczny. Sympatycznemu chłopakowi zabrakło czasu by zaprezentować wiedzę. Koniec programu zaskoczył go przy pytaniu o rozkosz bogów, która smakuje na zimno. Dawid zaznaczył "zemstę" i to była dobra odpowiedź. Jak pójdzie mu w kolejnym odcinku? Oby zaszedł dalej niż reszta graczy.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także