Trwa ładowanie...

"Milionerzy". Wydanie mikołajkowe. "Które z pięter lasu to kawałki kory, opadłe liście, gałęzie i nasiona, a także szczątki zwierząt?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź

Dzisiejsze wydanie "Milionerów" było specjalne. Na pytania odpowiadały bowiem dzieci. Jedno z nich brzmiało: "Które z pięter lasu to kawałki kory, opadłe liście, gałęzie i nasiona, a także szczątki zwierząt?". Zobacz, jaka odpowiedź była prawidłowa.

Share
"Milionerzy". Wydanie mikołajkowe. "Które z pięter lasu to kawałki kory, opadłe liście, gałęzie i nasiona, a także szczątki zwierząt?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedźŹródło: Youtube.com
d3e8rkx

W mikołajkowym wydaniu "Milionerów" to dzieci grały o pieniądze, które miały być przeznaczone na fundację TVN "Nie jesteś sam". Drugą parą były Lenka Pachuc i Kasia Wincza. W pewnym momencie padło pytanie: "Które z pięter lasu to kawałki kory, opadłe liście, gałęzie i nasiona, a także szczątki zwierząt?":

A) korony drzew
B) podszyt
C) runo leśne
D) ściółka leśna.

Odpowiedź na to pytanie była warta 500 tys. złotych.

Dziewczynki nie były pewne odpowiedzi. Postanowiły zadzwonić do babci Kasi, która nie zdążyła odpowiedzieć na pytanie. Lenka nie była przekonana, jednak Kasia przekonała ją, by zaznaczyły odpowiedź C, która nie była poprawna.

To ściółkę leśną tworzą kawałki kory, opadłe liście, gałęzie i nasiona, a także szczątki zwierząt. Dziewczynki wygrały sumę gwarantowaną 40 tys. złotych.

d3e8rkx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e8rkx