Rozrywka"Milionerzy": wreszcie padnie milion? Uczestniczka szła jak burza. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

"Milionerzy": wreszcie padnie milion? Uczestniczka szła jak burza. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

"Milionerzy": wreszcie padnie milion? Uczestniczka szła jak burza. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!
Źródło zdjęć: © WP.PL | wp.tv

13.09.2017 21:31, aktual.: 14.09.2017 09:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Jak zawsze nie brakowało bystrzaków na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego, jak i spostrzegawczych widzów, którzy nie przegapili żadnej wpadki. Co tym razem przykuło uwagę fanów programu?

Kolejną uczestniczką, która postanowiła powalczyć o główną wygraną w programie "Milionerzy", była Alicja Bańczyk z Krakowa. Początkowo zawodniczka szła jak burza. Krótka chwila zastanowienia, zaznaczenie odpowiedzi, uśmiech Huberta Urbańskiego i oklaski publiczności. I tak aż do chwili, gdy na koncie bohaterki pojawiło się 10 tys. złotych.

Wówczas prowadzący zadał pytanie, które zbiło panią Alicję z pantałyku: "Kto był ministrem spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego". Do wyboru miała: Krzysztofa Kozłowskiego, Antoniego Macierewicza, Andrzeja Milczanowskiego oraz Zbigniewa Siemiątkowskiego. Uczestniczka wykorzystała dwa koła ratunkowe. Dzięki nim zaznaczyła poprawną odpowiedź (Antoniego Macierewicza) i wygrała 20 tys. złotych. Walka o milion trwała dalej. Pozostało tylko 5 pytań.

Kolejne pytania znów nie sprawiły żadnej trudności. Ostatnie koło uczestniczka wykorzystała przy pytaniu: "kto założył firmę portretową i napisał: "Nie jest to przyjemność duża cały dzień malować stróża i za taki marny zysk
zgłębiać taki głupi pysk". Opcje były następujące: Jan Matejko, Stanisław Wyspiański, Wit Stwosz i Witkacy.

Publiczność niemalże jednogłośnie wskazała na Witkacego. Bańczyk postanowiła zaufać widowni i swojej intuicji. Tym sposobem na konto zawodniczki trafiło 250 tys. złotych! Dobrą passę przerwał charakterystyczny dźwięk, który obwieścił koniec odcinka. Dalszą grę zobaczymy już w czwartek (14 września). Internauci do tej pory nie mogą wyjść z podziwu. Są zachwyceni wiedzą Alicji Bańczyk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także