Trwa ładowanie...

"Milionerzy". "W skalnej ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W skalnej ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu?". Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

Share
"Milionerzy". "W skalnej ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedźŹródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d44hl0v

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: W skalnej ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu?

A) czterech
B) pięciu
C) sześciu
D) siedmiu

Poprawna odpowiedź na to pytanie była warta 20 tys. złotych.

d44hl0v

Uczestnik nie był pewny. Poprosił o pomoc publiczność. 69% zagłosowało na odpowiedź A, 21% na odpowiedź B, 6% na odpowiedź C, 4% na odpowiedź D. Uczestnik zaznaczył odpowiedź A. Była to poprawna odpowiedź.

W skalnej ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny czterech amerykańskich prezydentów: George’a Washingtona, Thomasa Jeffersona, Teodore’a Roosevelta i Abrahama Lincolna.

d44hl0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44hl0v
d44hl0v