Trwa ładowanie...
d3x2pir

"Milionerzy". "W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź

W dzisiejszym odcinku programu "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Milionerzy". "W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian"
"Milionerzy". "W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian" (Materiały prasowe)
d3x2pir

W programie "Milionerzy" padło pytanie: "W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian":

A) kościuszkowskiego
B) listopadowego
C) styczniowego
D) warszawskiego

Poprawna odpowiedź była warta 20 tys. złotych.

d3x2pir

Choć uczestnik nie znał odpowiedzi postanowił zagrać va bank i postawił na odpowiedź B. Nie była to poprawna odpowiedź. Hubert Urbański żałował, że uczestnik nie wykorzystał koła ratunkowego. Ostatecznie odszedł z 1000 złotych.

Poprawna odpowiedź na to pytanie to C.

W czasie powstania styczniowego (1863 r.) wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian.

d3x2pir

Podziel się opinią

Share

d3x2pir

d3x2pir