WP

Milionerzy: uczestnik sporo zaryzykował. Odpadł na pytaniu o ćwierć miliona

Uczestnik ostatniego odcinka teleturnieju z pytania na pytanie grał coraz odważniej. Spontaniczność, która mu się na koniec udzieliła, jednak mało mu się opłaciła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnik "Milionerów" zyskał sympatię widzów
Uczestnik "Milionerów" zyskał sympatię widzów (kadr z programu)
WP

Zawodnik z Zielonej Góry rozkręcał się z pytania na pytanie. Co ciekawe, więcej problemów sprawiały mu pytania za mniejsze kwoty i szybko wykorzystał koła ratunkowe. Przy ich pomocy udało mu się poprawnie odpowiedzieć, że krajanem Cristiano Ronaldo jest Jose Mourinho i zdecydować, na którym z kontynentów jest najmniej państw (chodziło o Amerykę Południową). Ku swojej radości zgromadził pokaźną sumę 125 tys. zł.

kadr z programu
Podziel się

Przy ostatnim pytaniu natomiast postanowił w pełni zaufać intuicji. Zapytał tylko Urbańskiego, czy chciałby, żeby zaryzykował. Prowadzący nie musiał nawet go specjalnie zachęcać. Rezolutny informatyk miał taką ochotę się sprawdzić w grze o ćwierć miliona, że nie przeszkadzało mu, że może stracić 85 tys. zł.

WP

Z przekonaniem zaznaczył, że kolaudacja to zachwyt krytyka nad filmem. Jakież więc było jego zdziwienie, gdy okazało się, że to komisyjny odbiór budowy. Zawodnik ostatecznie został z 40 tys. zł. Trzeba jednak przyznać, że jak rzadko komu, odwagi w grze mu nie brakowało!

kadr z programu
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP