"Milionerzy": uczestnik poległ na dziecięcej rymowance. Internauci mu nie darowali: "Ale banał, jak można tego nie znać"

"Milionerzy" ostatnio dość szybko eliminują swoich zawodników. Ten uczestnik raczej nie spodziewał się tak krótkiej gry, a widzowie znów mają pożywkę do żartów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stres czy niewiedza? Gracz szybko odszedł z kwitkiem
Stres czy niewiedza? Gracz szybko odszedł z kwitkiem (kadr z programu)
WP

Show, jeśli chodzi o wpadkę w teleturnieju, skradł Remigiusz Jaśkiewicz. Inni uczestnicy nie wzbudzali tyle emocji, choć radzili sobie lepiej. Małgorzata Miętkiewicz na przykład odpadła przy pytaniu za 10 tys. zł, kiedy miała odpowiedzieć z czego robi się hubkę do wzniecania ognia i zdecydowała, że z krzemienia zamiast huby drzewnej.

Wydawało się więc , że Remigiusz będzie szedł przez teleruniej jak burza. W pytaniu eliminacyjnym był bezkonkurencyjny. Znał wszystkie pary z popularnych seriali: "Przyjaciół" (Chandlera i Monicę), "Seksu w wielkim mieście" (Carrie i Mr Biga), "House of Cards" (Franka i Claire) oraz "Simpsonów" (Homera i Marge), Przyznał jednak, że ze swoją ukochaną najchętniej oglądają... "Dr Quinn". Rozbawiony Hubert Urbański zaprosił pewnego siebie uczestnika do gry. Od początku zaczęły się schody.

WP

Już pierwsze pytanie rozbawiło telewidzów. Uczestnik musiał odgadnąć, jaki kształt ma… rolka papieru toaletowego. To nie sprawiło największego problemu. Następne dotyczyło rymowanki dla dzieci, zaczynającej się od słów „opowiem ci bajkę, jak kot palił fajkę, a kocica…”. Zagadnienie wydawało się łatwe, lecz niestety – gracz nie znał wierszyka.

WP

Długo zastanawiał się nad poprawną odpowiedzią, co nie uszło uwadze internautów. Po dogłębnej analizie wszystkich wariantów… mimo wszystko zaznaczył złą odpowiedź "kocięta skręta" i został z pustymi rękami. Niestety, chodziło o "papierosa, upaliła kawał nosa". Widzowie nie umieli darować takiej pomyłki, a w sieć zalała fala uszczypliwych komentarzy. A wy pamiętacie dziecięcą rymowankę?

WP
WP

Oglądaj Milionerów za darmo w WP Pilot od poniedziałku do czwartku o 20:55

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP