Trwa ładowanie...

"Milionerzy": uczestniczka "wyłożyła się" na... szkolnej lekturze

Poziom pytań w "Milionerach" jest za niski? Cóż, czasami nawet pozornie proste pytanie może stanowić problem. Tym razem uczestniczkę Esterę pogrążyło zagadnienie z zakresu kanonu lektur.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": uczestniczka "wyłożyła się" na... szkolnej lekturzeŹródło: TVN
d2xw2gp

Pytanie dotyczyło "Chłopów" Władysława Reymonta. Fabuła powieści zaczynała się jesienią, a uczestniczka musiała odpowiedzieć, o jakiej porze roku się kończy. Przyznała jednak, że nie czytała tej lektury. Wsparła się więc telefonem do przyjaciela. Jej partner sugerował jesień i... jego pomoc na nic się nie zdała, gdyż "Chłopi" kończą się latem. Akcja obejmuje dziesięć miesięcy, zaczyna się pod koniec września, a kończy pod koniec lipca. Estera grę zakończyła z 1000 zł.

Co więcej, zanim Urbański zaznaczył wybraną przez uczestniczkę odpowiedź, zapytał wspierające je koleżankę i siostrę. Jedna stwierdziła, że również nie czytała "Chłopów", a druga przyznała, że ta lektura jeszcze przed nią, ale po tym programie będzie musiała ją pewnie przeczytać. Jej słowa okazały się trafne. By wygrać "Milionerów" trzeba jednak pochwalić się i wiedzą o bieżących wydarzeniach, jak i znajomością literatury. Internauci, jak to często bywa, wobec niewiedzy nie mieli litości.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xw2gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xw2gp
d2xw2gp