Milionerzy" TVN. "Nie mam już siły". Zrezygnował z walki o milion"

Piotr bał się ryzyka
Piotr bał się ryzyka
Źródło zdjęć: © tvn

06.09.2022 08:36, aktual.: 06.09.2022 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dość powtórek! Wraz z jesienną ramówką do TVN powrócił program "Milionerzy", a w nim emocjonujące momenty i ciekawe pytania. Ktoś niemal otarł się o główną wygraną.

W poniedziałkowy wieczór stacja wyemitowała 557. odcinek teleturnieju "Milionerzy". Zaczął się on od momentu, w którym student medycyny z Torunia, Piotr Tyburski, już miał "w kieszeni" 125 tys. zł po ostatnim odcinku.

Na początek Hubert zadał mu pytanie o to, ile czasu zajęłoby komuś przejście równika pieszo, zakładając, że poruszałby się z prędkością 5 km/h. Piotr po chwili namysłu i obliczeń zaznaczył prawidłową odpowiedź (która brzmiała: "prawie rok"). Uczestnik wygrał ćwierć miliona.

Następnie przyszedł czas na pytanie za 500 tys. zł. Należało powiedzieć, z połączenia których barw powstała barwa petrol. Odpowiedzi, które uczestnik miał do wyboru, to: A - niebieskiego i zielonego, B - jasno— i ciemnobrązowego, C - żółtego i srebrnego, D - białego i czarnego.

Piotr wykorzystał ostatnie koło ratunkowe, czyli "pół na pół", po którym został z odpowiedziami A oraz B. Stwierdził, że gdyby gra dotyczyła pierwszych pytań i zaledwie kilku tysięcy, to strzelałby i wybrał odpowiedź A.

- Ostatecznie rezygnuję. Nie mam już siły, boję się takiego ryzyka - powiedział otwarcie Hubertowi Urbańskiemu.

A wygrałby pół miliona! Prawidłową odpowiedzią była odpowiedź A: barwa petrol powstaje z połączenia koloru niebieskiego i zielonego.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także