"Milionerzy": test z wiedzy o TVN-ie? Widzowie zażenowani poziomem pytań

Uczestnicy programu znów w cieniu. Z tego odcinka internauci zapamiętają tylko autopromocyjne pytanie z wiedzy o TVN-ie. "Nie oglądasz TVN-u, nie wygrasz" - komentowali twitterowicze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański
Hubert Urbański (TVN/x-news)

Czwartkowa gra rozpoczęła się pytaniem o 5 tys. zł., na które odpowiadał Bartosz. 26-letni prawnik zakończył poprzedni odcinek z dwoma tysiącami w kieszeni. Zawodnik szedł jak burza, podbijając serce Huberta Urbańskiego i publiczności niesamowitym poczuciem humoru. Na koło ratunkowe, a nawet dwa, zdecydował się przy pytaniu dotyczącym Uniwersału połanieckiego. Wbrew głosowaniu publiczności uczestnik poszedł za głosem intuicji, co niestety nie było dobrą decyzją. Do domu wrócił z tysiącem zł.

W kolejnym etapie eliminacyjnym padło pytanie ze znajomości serialu "Belle Epoque", na które poprawie odpowiedziała tylko jedna zawodniczka - Marika. Sympatyczna blondynka ujmowała urokiem osobistym, wiedzą, pewnością siebie i podejściem do gry.

Niestety po raz kolejny to nie zawodnicy grający o milion byli bohaterami odcinka. Internauci zapamiętali przede wszystkim etap gry, w którym zapytano o najnowszy serial kostiumowy TVN-u. Niemal od razu w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze sugerujące, że stacja na siłę promuje "BelleEpoque" i inne swoje produkcje. Biorąc pod uwagę, że dwa dni wcześniej padło pytanie o wiek Kuby Wojewódzkiego, który jak wiemy, jest samozwańczym "Królem TVN-u", uwagi publiczności nie wydają się zupełnie bezpodstawne. Dodatkowo widzowie zauważyli, że uczestnicy nie dostają zbyt wiele pytań z tzw. wiedzy ogólnej, narzekając tym samym na poziom rywalizacji o milion złotych. Podzielacie ich opinię? Pytania w "Milionerach" są dziecinnie proste?
Zobacz: Milionerzy

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ TAKŻE: Zygmunt Chajzer o "Milionerach": Przed telewizorem wygrałbym milion

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.