Trwa ładowanie...
dew58ha

Milionerzy: te pytania zaskoczyły uczestniczki programu. Sprawdź, czy znałbyś na nie odpowiedź

Milionerzy przynieśli w środę, 7 marca sporo niespodzianek. Obie uczestniczki odpadły z gry mając jeszcze do dyspozycji dwa koła ratunkowe. Pytania, które im zadano, były podchwytliwe, a odpowiedź na nie nie była tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionerzy - pytanie dotyczące Siedziby Prezydenta oraz Rowu Mariańskiego sprawiły uczestniczkom nie lada problem.
Milionerzy - pytanie dotyczące Siedziby Prezydenta oraz Rowu Mariańskiego sprawiły uczestniczkom nie lada problem. (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
dew58ha

Milionerzy – nazwa siedziby prezydenta za 40 tys. zł

Milionerzy” potrafią zaskakiwać swoich uczestników niestandardowymi i podchwytliwymi pytaniami. Właściwa odpowiedź na pierwsze z nich warta była 40 tys. zł. Pytanie to brzmiało następująco: „Siedzibą prezydenta jest dawny pałac Radziwiłłów, zwany…

A: Belwederem
B: pałacem wilanowskim
C: Wawelem
D: Pałacem Namiestnikowskim”

Uczestniczka programu „Milionerzy” niezbyt długo wahała się nad zaznaczeniem swojej odpowiedzi i zdecydowała się wybrać wariant A: Belwederem. Zdanie się na intuicję tym razem okazało się zgubne, ponieważ właściwą odpowiedzią na pytanie „Siedzibą prezydenta jest dawny pałac Radziwiłłów, zwany…” był wariant D: Pałacem Namiestnikowskim.

dew58ha

Milionerzy – Rów Mariański wart 10 000 zł

Druga z zawodniczek, która w środę, 7 marca podjęła próbę zdobycia miliona złotych, usłyszała pytanie „Rów Mariański – najgłębsze miejsce na ziemi – znajduje się w dnie

A: Morza Czarnego
B: Morza Śródziemnego
C: Pacyfiku
D: Bajkału”

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie warta była 10 tys. zł. Uczestniczka chwilę rozważyła przedstawione opcje, po czym zdecydowała się na zaznaczenie wariantu D: Bajkału. Podczas wyboru tego odpowiedzi kierowała się tym, że Bajkał jest najgłębszym jeziorem na ziemi. Niestety jej dedukcja okazała się błędna, ponieważ Rów Mariański znajduje się w zachodniej części Oceanu Spokojnego, a więc poprawną odpowiedzią była opcja C: Pacyfiku.

dew58ha

Milionerzy – kiedy nowe odcinki?

„Milionerzy” emitowani są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Program można obejrzeć również na stronie player.pl. Program „Milionerzy” można obejrzeć również za pośrednictwem strony WP Pilot.

dew58ha

Podziel się opinią

Share

dew58ha

dew58ha