Rozrywka"Milionerzy": ryzykowny krok zgubił uczestnika. Przegrał mnóstwo pieniędzy

"Milionerzy": ryzykowny krok zgubił uczestnika. Przegrał mnóstwo pieniędzy

"Milionerzy": ryzykowny krok zgubił uczestnika. Przegrał mnóstwo pieniędzy
Źródło zdjęć: © kadr z programu
Urszula Korąkiewicz

30.11.2017 21:45, aktual.: 01.12.2017 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Milionerów" nie brakowało emocji. Wydawało się, że będziemy oklaskiwać kolejną sporą wygraną uczestnika, tymczasem… wystarczyła pochopna odpowiedź, by stracił dużo pieniędzy.

Przemysław Winzer, student amerykanistyki z Krakowa, bardzo dobrze radził sobie w grze. Choć początkowo wydawało się, że szybko odpadnie, dotarł aż do dziesiątego pytania.

Pierwsze zagadnienia sprawiały mu kłopot. Przy pytaniu o rymowankę "Kocha, lubi, szanuje…" musiał poradzić się publiczności, ale później szło mu dużo lepiej. Szybko zdobył drugą kwotę gwarantowaną (40 tys. zł) i z pewnością siebie przechodził przez kolejne etapy. Mądrze wybrał koło 50/50, gdy trzeba było odgadnąć, co nie jest tupetem (chodziło o okrągły stół) i zgadł, jakiego koloru krew ma ośmiornica. Gdy zdobył 125 tys., nabrał ochoty na więcej.

Obraz
© kadr z programu

Niestety, pytanie o aerometr Richtera było podchwytliwe. Wydawałoby się, że bada ruchy sejsmiczne i tak zaznaczył zawodnik, ale chodziło o zawartość alkoholu w cieczy. Przemysław zamiast 250 tys., wygrał 40 tys. zł. Oglądaliście ten odcinek?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także