Trwa ładowanie...

"Milionerzy": ryzykowny krok zgubił uczestnika. Przegrał mnóstwo pieniędzy

W ostatnim odcinku "Milionerów" nie brakowało emocji. Wydawało się, że będziemy oklaskiwać kolejną sporą wygraną uczestnika, tymczasem… wystarczyła pochopna odpowiedź, by stracił dużo pieniędzy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": ryzykowny krok zgubił uczestnika. Przegrał mnóstwo pieniędzyŹródło: kadr z programu
d47nkh0
d47nkh0

Przemysław Winzer, student amerykanistyki z Krakowa, bardzo dobrze radził sobie w grze. Choć początkowo wydawało się, że szybko odpadnie, dotarł aż do dziesiątego pytania.

Pierwsze zagadnienia sprawiały mu kłopot. Przy pytaniu o rymowankę "Kocha, lubi, szanuje…" musiał poradzić się publiczności, ale później szło mu dużo lepiej. Szybko zdobył drugą kwotę gwarantowaną (40 tys. zł) i z pewnością siebie przechodził przez kolejne etapy. Mądrze wybrał koło 50/50, gdy trzeba było odgadnąć, co nie jest tupetem (chodziło o okrągły stół) i zgadł, jakiego koloru krew ma ośmiornica. Gdy zdobył 125 tys., nabrał ochoty na więcej.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Niestety, pytanie o aerometr Richtera było podchwytliwe. Wydawałoby się, że bada ruchy sejsmiczne i tak zaznaczył zawodnik, ale chodziło o zawartość alkoholu w cieczy. Przemysław zamiast 250 tys., wygrał 40 tys. zł. Oglądaliście ten odcinek?

d47nkh0

Zobacz też: Hubert Urbański o kulisach "Milionerów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d47nkh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47nkh0