Trwa ładowanie...

"Milionerzy": pytanie o Leszka Millera zaskoczyło uczestniczkę

Kolejny odcinek Milionerów znowu przyniósł wiele zaskakujących pytań oraz żartów. Po raz kolejny okazało się, że polityka jest bardzo popularnym tematem programu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": pytanie o Leszka Millera zaskoczyło uczestniczkęŹródło: Twitter
ddjdtak
ddjdtak

Program rozpoczął się od pytania o najdłuższą rzekę świata. Jedynej poprawnej odpowiedzi udzieliła Anna Kudra, która rozpoczęła walkę o milion złotych. Niestety już przy pierwszym pytaniu za 500 zł zawodniczka skorzystała z pomocy publiczności. Miała problem z odpowiedzią na pytanie dotyczące waluty, która prócz dolarów, dzieli się na centy. Chodziło oczywiście o euro.

Następnie zawodniczka szła jak burza, wykorzystując po drodze koło pół na pół. Przy pytaniu za 40 tys. zł po raz kolejny pojawił się temat polityczny. Anna długo zastanawiała się "Kto był premierem bezpośredni przed Leszkiem Millerem?". Postanowiła skorzystać z ostatniego koła ratunkowego. Niestety telefon do przyjaciela nie pomógł jej i ostatecznie uczestniczka skończyła rozgrywkę z 20 tys. zł. A chodziło oczywiście o Jerzego Buzka.

Następnie naprzeciw Huberta Urbańskiego usiadł kolejny zawodnik. Karol bez problemu przebrnął przez pytanie za 500 zł. Niestety już przy drugim pytaniu zawodnik skorzystał z telefonu do przyjaciela. „Hebel, klajster i wihajster to?”. Oczywiście chodziło o germanizmy. Na szczęście ojciec Karola pomógł synowi i ten wygrał tysiąc złotych. Rozgrywkę przerwał koniec programu, a zawodnik ma już na swoim koncie 20 tys. zł. Jutro ponownie stanie do walki o milion złotych.
Zobacz: Milionerzy

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

ddjdtak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddjdtak