Rozrywka"Milionerzy": pytania były nieistotne. Uczestniczka skradła całe show

"Milionerzy": pytania były nieistotne. Uczestniczka skradła całe show

"Milionerzy": pytania były nieistotne. Uczestniczka skradła całe show
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.09.2017 21:25, aktual.: 08.09.2017 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzeci odcinek nowego sezonu przyniósł nam kolejne emocje. Co wydarzyło się tym razem?

Kolejnym uczestnikiem, który postanowił sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z pytaniami Huberta Urbańskiego, był Patryk - młody lekarz z Wrocławia. Widzowie od razu zapałali do niego sympatią. Powodem nie były jednak rozległe kompetencje, ale… uroda. Internauci prześcigali się w zasypywaniu Twittera komplementami na temat wyglądu zawodnika.

Niestety, nasz przystojny lekarz nie zabrnął zbyt daleko i po kilku pytaniach opuścił studio. Jego miejsce na fotelu zajęła pani Maria Kosieradzka. Uczestniczka nie tylko szła jak burza, ale również błyskawicznie zdobyła sympatię publiczności. Jej energia, uśmiech, powiedzonka i żarty bawiły widownię do łez. Trudno również nie uśmiechnąć się do ekranu, widząc dziecięcą radość pani Marii z poprawnych odpowiedzi.

Chyba wszystkim telewidzom, internautom, a nawet Hubertowi Urbańskiemu udzielił się entuzjazm uczestniczki. Użytkownicy Twittera również rozgrzali serwis do czerwoności, nie mogąc wyjść z podziwu nad temperamentem zawodniczki. Ostatecznie pani Maria opuściła program z 40 tys. złotych na koncie i ogromnym aplauzem publiczności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (76)
Zobacz także