Trwa ładowanie...
d2gdich

"Milionerzy": piosenka Rosiewicza hitem odcinka. Internet wciąż się śmieje z piosenki dla Donalda Trumpa

Ten odcinek "Milionerów" przejdzie do historii jako jednej z zabawniejszych. Tym razem trzeba było się wykazać nie tylko znajomością popkultury, ale i orientacją w wydarzeniach, które śmieszyły opinię publiczną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczka świetnie poradziła sobie z pytaniem o piosenkę dla Donalda Trumpa
Uczestniczka świetnie poradziła sobie z pytaniem o piosenkę dla Donalda Trumpa (WP.PL)
d2gdich

Paweł Siwłoka okazał się kolejnym uczestnikiem, który zaimponował widzom swoją wiedzą. Przez pierwsze pytania przeszedł jak burza, ku uciesze internautów wiedział, że "Matrix" jest dziełem kiedyś braci, a dziś sióstr Wachowskich, potrafił też rozpoznać największy rozmiar stanika. Poległ niestety na pytaniu za 40 tys. o cytat z Pana Tadeusza o rosole. Zamiast z pokaźną sumą, skończył z tysiącem.

Równie dobrze początkowo szło drugiej uczestniczce, Magdalenie Karweckiej. Udało jej się np. rozszyfrować, że angielski zwrot "today, tomorrow, forerver" zapisujemy 224. Schody zaczęły się, gdy pojawiło się pytanie o piosenkę polskiego artysty, dedykowaną Donaldowi Trumpowi. Choć zawodniczka była wyraźnie zaskoczona, nie zdecydowała się na koło ratunkowe i strzeliła, że Andrzej Rosiewicz. Tym samym zapewniła sobie grę w kolejnym odcinku. Urbański natomiast nie krył rozbawienia pytaniem i zdecydował się nawet zacytować "Trumping and jumping". A wy, pamiętacie ten nietypowy pomysł TVP z okazji przyjazdu Trumpa do Polski?

Zobacz też: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Tutaj możesz obejrzeć "Milionerów"

   WP.PL
(WP.PL)
d2gdich

Podziel się opinią

Share
d2gdich
d2gdich