Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

"Milionerzy". "Medal Fieldsa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w dziedzinie matematyki. Żeby ją otrzymać, trzeba mieć mniej niż:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź

W dzisiejszym odcinku programu "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Medal Fieldsa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w dziedzinie matematyki. Żeby ją otrzymać, trzeba mieć mniej niż:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Milionerzy". "Medal Fieldsa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w dziedzinie matematyki. Żeby ją otrzymać, trzeba mieć mniej niż:"
"Milionerzy". "Medal Fieldsa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w dziedzinie matematyki. Żeby ją otrzymać, trzeba mieć mniej niż:" (Facebook.com)
ycipk-3su8tz

W programie "Milionerzy" padło pytanie: "Medal Fieldsa to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w dziedzinie matematyki. Żeby ją otrzymać, trzeba mieć mniej niż:"

A) 20 lat
B) 40 lat
C) 140 IQ
D) 100 tys. euro rocznego dochodu

Poprawna odpowiedź była warta 1000 złotych.

ycipk-3su8tz

Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi na to pytanie, jednak zdecydował się zagrać va bank. Zaznaczył odpowiedź A. Nie była ona poprawna. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to odpowiedź B.

Medal Fieldsa może być przyznany osobie, która nie ukończyła 40 lat.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz