Trwa ładowanie...
milionerzy
14-01-2019 21:09

"Milionerzy": "Które zwierzę buduje "spiżarnie" i gromadzi w nich setki żywych dżdżownic z odgryzionymi elementami głowowymi?"

W programie "Milionerzy" padło pytanie "Które zwierze buduje "spiżarnie" i gromadzi w nich setki żywych, ale unieruchomionych dżdżownic z odgryzionymi elementami głowowymi?", na które gracz wykorzystał koło ratunkowe "pół na pół". Padła prawidłowa odpowiedź. Sprawdźmy, jaka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": "Które zwierzę buduje "spiżarnie" i gromadzi w nich setki żywych dżdżownic z odgryzionymi elementami głowowymi?"Źródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d4gto2f
d4gto2f

W emitowanym dzisiaj odcinku "Milionerzy" padło następujące pytanie: Które zwierzę buduje "spiżarnie" i gromadzi w nich setki żywych, ale unieruchomionych dżdżownic z odgryzionymi elementami głowowymi?
A Kret
B Bóbr
C Nornik
D Nornica"
To było pytanie za 75 tysięcy złotych.

Uczestniczka "Milionerów: użyła koła ratunkowego "pół na pół". Zostały odpowiedzi A i C, zaznaczyła A. To była prawidłowa odpowiedź.

Jak tłumaczył Hubert Urbański, dżdżownice stanowią zapas mięsa dla kreta. Z odciętymi głowami nie mogą uciec i nie mogą "się zepsuć".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4gto2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gto2f