Trwa ładowanie...

"Milionerzy". "Które z podanych miast jest położone najwyżej nad poziomem morza?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy" zadano pytanie: "Które z podanych miast jest położone najwyżej nad poziomem morza?". Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

"Milionerzy". "Które z podanych miast jest położone najwyżej nad poziomem morza?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"Źródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d2a2ie7
d2a2ie7

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Które z podanych miast jest położone najwyżej nad poziomem morza?"
A) Bogota
B) Rzym
C) Zakopane
D) Nowy Jork

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 2 tys. zł.

Uczestniczka wykorzystała koło ratunkowe – 50/50. Pozostały odpowiedzi A i C. Grająca w teleturnieju "Milionerzy" postanowiła zaryzykować i zaznaczyła C) Zakopane. Była to zła odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź to A. Uczestniczka wróciła do domu z gwarantowanym tysiącem zł.

Bogota leży w centralnej części Kolumbii na wysokości 2640 m n.p.m. Czyli blisko 300 m. wyżej niż najwyższy szczyt w polskich Tatrach.

d2a2ie7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a2ie7