Trwa ładowanie...
d4mf1w4

"Milionerzy". "Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju "Milionerzy"

W dzisiejszym teleturnieju Milionerzy padło następujące pytanie: "Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli". Sprawdź, która odpowiedź była poprawna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Milionerzy". "Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli"
"Milionerzy". "Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d4mf1w4

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli"
A) z pomarańczy
B) z gruszki
C) z róży
D) z jaśminu

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 125 tys. zł.

Uczestniczka skorzystała ze swojego ostatniego koła ratunkowego. O pomoc poprosiła publiczność. 57% głosów padło na odpowiedź A) z pomarańczy, 31% zagłosowało na jaśmin. Ewa postawiła słusznie na większość. Prawidłowa była odpowiedź A. Taką też zaznaczyła uczestniczka.

Skórka owocu bergamotki nazywanego pomarańczą bergamoty jest źródłem eterycznych olejku bergamotkowego, który jest używany do produkcji klasycznej herbaty earl grey.

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4