"Milionerzy": graczom nie brakowało pewności siebie. Widzowie pod wrażeniem

Tym razem w "Milionerach" trafili się mocni zawodnicy. Wiedzy i rozsądku w grze można im pozazdrościć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy w show szli jak burza
Uczestnicy w show szli jak burza (kadr z programu)
WP

Weronika z Gdańska kontynuowała grę z poprzedniego odcinka. Nornik, kornik, brzmi prawie tak samo – zastanawiała się. Po dłuższej chwili, gdy do wyboru miała już tylko dwie odpowiedzi, ostatecznie słusznie postawiła na kreta. Przy następnym pytaniu poszło jej lepiej. Gdy musiała odpowiedzieć "który wolumen to wolumin", szybko domyśliła się, że chodzi o nośnik danych i powiedziała. - Wolumin pomyślałam o książce, z pewnością to egzemplarz druku. Gdy jednak doszło do gry o ćwierć miliona, rozsądnie się wycofała, gdyż ani ona, ani jej siostra, do której zadzwoniła, nie były pewne odpowiedzi. Ostatecznie wygrała 125 tys. zł.

kadr z programu
Podziel się
WP

Jeszcze lepiej szło drugiemu zawodnikowi. Piotr Tabarkiewicz, leśnik, nauczyciel w Zespole Szkół Leśnych w imponującym tempie zdobył drugą nagrodę gwarantowaną. Uczestnik mógł popisać się obszerną wiedzą, czy to z zakresu religii, czy popkultury. Bywały momenty, jak choćby przy pytaniu o piosenkę Lombardu, że ku uciesze prowadzącego udzielał odpowiedzi, zanim pojawiły się cztery podpowiedzi.

kadr z programu
Podziel się
WP

Koła, czyli pomocy publiczności użył dopiero przy pytaniu o 40 tys. i dzięki niej kolejny odcinek rozpocznie już ze sporą sumą na koncie. Jak poradzi sobie w następnym odcinku? Przekonamy się niebawem.

kadr z programu
Podziel się
WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP