Trwa ładowanie...
grażyna torbicka
04-04-2016 11:00

Miliarder zabiega o współpracę z Torbicką

Share
Miliarder zabiega o współpracę z TorbickąŹródło: AKPA
d3rms10

Jak wynika z informacji "Faktu", miliarder widziałby Grażynę Torbicką w załodze swojej firmy, Watchout Production. Producent miał proponować dziennikarce współpracę już kilka razy, ale zawsze mu odmawiała, tłumacząc się brakiem czasu.

- Piotr od dawna podziwia jej klasę, uczciwość, pasję oraz profesjonalizm, który chwalą sobie wszyscy w branży filmowej - mówi informator tabloidu. - Piotr nie zamierza się poddać i będzie przekonywał panią Grażynę do przejścia pod jego skrzydła. Uważa, że jego pieniądze w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez jego firmę bardzo silnej pozycji na rynku filmowym - dodaje.

Torbicka imponuje Starakowi nie tylko doświadczeniem w pracy w branży medialnej, ale przede wszystkim ogromną wiedzą na temat filmu i kontaktami, które pozyskuje m.in. należąc do Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych, będąc dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, czy jeżdżąc od kilkunastu lat na festiwal filmowy do Cannes.

d3rms10

Miliarder już może pochwalić sukcesami swojej firmy, jakie odniosła dzięki filmom "Big Love" czy "Bogowie", ale na współpracy z Torbicką może mu zależeć między innymi dlatego, że chce jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję na rynku. Grażyna Torbicka na razie nie komentuje propozycji Staraka. Można jednak się domyślić, że oferta z pewnością będzie kusząca.

Zobacz także: Grażyna Torbicka o mamie i pracy w telewizji

d3rms10
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rms10
d3rms10