Mikołaj Roznerski ma wyrzeźbione ciało. Pokazał się fankom bez koszulki

Mikołaj Roznerski pokazał się bez koszulki
Mikołaj Roznerski pokazał się bez koszulki
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski

23.03.2021 10:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikołaj Roznerski opublikował na swoim instagramowym profilu kolaż. Na jednym ze zdjęć chwali się swoim wyrzeźbionym ciałem, a na drugim pozuje w ubraniu. Fani aktora natychmiast zareagowali.

Mikołaj Roznerski to nie tylko jeden z najpopularniejszych aktorów, ale także jeden z najprzystojniejszych. Udowodnił to już nie raz. Na jego instagramowym profilu co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, do których wzdychają fanki.

Tak stało się i tym razem. Aktor znany z "Asymetrii" i "M jak miłość" opublikował w mediach społecznościowych dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozuje bez koszulki i pokazuje wyrzeźbione ciało. Na drugim jest ucharakteryzowany na policjanta. "Chwilę po dwudziestce rozbierali, a chwilę przed czterdziestką już ubierają" - żartuje Mikołaj Roznerski w poście.

Mikołaj Roznerski pozuje bez koszulki. Fanki zachwycone

"Ach czas leci... Jak leci i Rozner się kotleci. Niech się wam dziś dobrze żyje" - dodał gwiazdor. Jak się można domyślić, na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Fanki zachwyciły się opublikowanymi zdjęciami.

"Niech cię teraz rozbiorą, co za problem" - stwierdziła jedna z internautek. "Super fotka" - dodała kolejna. "Ciało idealne. Nie jeden mężczyzna chciałby tak wyglądać. Teraz, czy 10 lat temu - nie ma różnicy" - stwierdziła komentująca osoba.

Zobacz także: Mikolaj Roznerski: dzieciństwo bez sielanki

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także