ycipk-11j1q3

Mikołaj Roznerski odszedł z teatru. Aktor wydał oświadczenie

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów kojarzy się widzom głównie z serialowych ról. Jednak Roznerski chętnie występuje również w spektaklach teatralnych. Niedawno gwiazdor "M jak miłość" zasmucił fanów swoją niespodziewaną decyzją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Roznerski złamał serce swoim fanom
Mikołaj Roznerski złamał serce swoim fanom (ONS.pl)
ycipk-11j1q3

Roznerski postanowił zakończyć współpracę z Teatrem Rębacz. Ostatnimi czasy widzowie mogli oglądać go w spektaklach "Jaskiniowcy" i "Basia sama w domu". Aktor wydał na Instagramie oświadczenie, w którym wyjaśnił powody swojego odejścia z teatru.

"Takie zmiany.. ale idzie nowe. Kochani, przykro mi w związku z zaistniałą sytuacją. Pewne rzeczy są niezależne ode mnie. Dalsza współpraca z Teatrem Rębacz okazała się niemożliwa. Nie zamierzam wdawać się w szczegóły, bo byłoby niestosowne i nieeleganckie. Nikogo nie chciałem wprowadzić w błąd, wystarczająco wcześnie (parę miesięcy przed startem pierwszych prób), poinformowałem producenta o swojej rezygnacji. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zapraszam serdecznie na spektakle, o których mowa wyżej. Pozdrawiam gorąco" (pisownia oryginalna - red.) - napisał.

ycipk-11j1q3

Pod wpisem Mikołaja pojawiło się sporo wpisów, w których fani nie kryli zdziwienia.

"Bilety na Jaskiniowcow kupilam wylacznie ze wzgledu na Pana", "Wielka szkoda, bo liczyłam zobaczyć ponownie na scenie" - brzmiało kilka komentarzy.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
ycipk-11j1q3
ycipk-11j1q3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-11j1q3