Trwa ładowanie...
d15556w

Mikołaj Roznerski nie jest już singlem. Widzowie znają jego wybrankę

Wszystko wskazuje na to, że lubiany szczególnie przez damską część widowni aktor znów jest szczęśliwie zakochany. I jak się okazuje, miłości nie musiał szukać daleko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serce przystojnego aktora znów jest zajęte
Serce przystojnego aktora znów jest zajęte (Materiały prasowe)
d15556w

Jeszcze przed kilkoma miesiącami mówiło się o tym, że przystojny aktor tworzy z prezenterką Marceliną Zawadzką jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Związek jednak nie przetrwał i oboje już osobno zaczęli układać na nowo życie. Roznerski jednak nie wiódł długo życia singla.

Ostatnio media obiegła wieść, że aktor spotyka się z poznaną w księgarni dziewczyną nie pochodzącą z Polski, która podobno nawet nie wiedziała, że jest sławny. Szybko się okazało, że w tych doniesieniach jest tylko ziarno prawdy. Serce Mikołaja Roznerskiego rzeczywiście jest zajęte, ale zdobył je kto inny, niż rozpisywała się kolorowa prasa.

d15556w

- Tak potwierdzam, że jestem w szczęśliwym związku, ale nie z dziewczyną poznaną w księgarni, jak podał "Fakt" – oznajmił aktor portalowi jastrzabpost.pl.

I jak wynika z medialnych doniesień, jego wybranka wcale nie jest tak tajemnicza, jak mogłoby się wydawać. Media wytropiły bowiem, że to koleżanka z planu "M jak miłość", Adriana Kalska. Warto dodać, że w serialu również grają parę, choć droga do ich wspólnego szczęścia jest wyjątkowo kręta. W rzeczywistości jak widać układa się między nimi pomyślnie. Para uchyliła rąbka tajemnicy zamieszczając na swoich Instastories wymowne zdjęcie splecionych dłoni. Jak dowiedział się portal, choć znają się długo, stopniowo się docierali i nie obnosili ze swoim związkiem, wiedzieli o nim tylko ich najbliżsi znajomi. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

Instagram.com
MTL Maxfilm
d15556w

Podziel się opinią

Share

d15556w

d15556w