Trwa ładowanie...
d3nwq5v

Michel Moran miał wypadek. Wyjaśnił fanom, co się stało

Wakacje Michela Morana zakończyły się niefortunnie. Popularny juror i szef kuchni poinformował fanów, że prawdopodobnie złamał rękę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michel Moran
Michel Moran (ONS.pl)
d3nwq5v

Michel Moran dzięki takim programom, jak "Master Chef" i "Master Chef Junior" zaskarbił sobie dużą sympatię widzów. Obserwujących go w mediach społecznościowych fanów poinformował o swoim niedawnym "drobnym wypadku".

Popularny juror wybrał się na urlop do Hiszpanii. Niestety, wypoczynek nie miał szczęśliwego zakończenia. Moran miał wypadek i trafił do szpitala. Choć informacja, którą przekazał na Instagramie zdawała się niepokojąca, szybko uspokoił fanów. Zamieścił filmik, w którym pozdrawia fanów. Widać wyraźnie, że nawet w tak niefortunnych okolicznościach nie stracił pogody ducha.

- Cześć wszystkim. No i tak, leżę w szpitalu. Proszę zobaczyć. To nic poważnego, ale chyba złamałem rękę. Czekam na prześwietlenia i mam koniec wakacji. Niestety, tak to się dzieje. Całuje wszystkich w Polsce i pozdrawiam z Hiszpanii – powiedział.

Pod jego postem zaroiło się od komentarzy fanów. "Dużo zdrówka, chef", "dobrze ze uśmiech jest", "szybkiego powrotu do zdrowia chef", "trzymaj się dzielnie", piszą. My także dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do formy!

d3nwq5v

Podziel się opinią

Share
d3nwq5v
d3nwq5v