Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski za sterami helikoptera w "Niani"

Share
Michał Wiśniewski za sterami helikoptera w "Niani"
Źródło: TVN
d4k62lp

Podróż poślubna Frani i Maksa przebiega dość ekstremalnie. Całe szczęście udaje im się ujść z życiem po tym jak oboje znaleźli się za burtą swojego ekskluzywnego jachtu.

Dopływają do brzegów bezludnej wyspy, gdzie spróbują znaleźć schronienie i poczekać, aż nadejdzie pomoc. Czy ekspedycja ratunkowa, zorganizowana przez Karolinę, odnajdzie rozbitków? Kto będzie jej głównym dowodzącym? To okaże się już w najbliższym odcinku „Niani”, 4 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVN.

Kiedy Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) zmagają się z dzikością natury, targana emocjami Karolina (Tamara Arciuch) mobilizuje siły, by pomóc nowożeńcom. Załatwia helikopter i wykwalifikowanego pilota, który pokieruje ekspedycją ratunkową.

W tej roli gościnne wystąpi nie kto inny, a sam Michał Wiśniewski. Znany i lubiany wokalista, twórca zespołu „Ich Troje” i zdobywca milionów serc polskiej publiczności. Jedna z najbardziej charakterystycznych, nietuzinkowych, a zarazem kontrowersyjnych postaci polskiego showbiznesu. Prywatnie pasjonat latania, które w jego pojęciu jest „wielką drogą do wolności”. Jak w takim razie piosenkach i prawdziwy pilot sprawdzi się w roli aktora? To musicie zobaczyć na własne oczy!

d4k62lp

Tego dnia wszystko się może wydarzyć. Zadręczająca się wyrzutami sumienia Karolina, podenerwowana i opychająca się tonami cukierków Teresa (Elżbieta Jarosik) oraz pilot, który nie jest w stanie zapanować nad sterami samolotu. Czy ich wyprawa „na ratunek” nie skończy się przypadkiem tak, że to im trzeba będzie przyjść z pomocą?

Co z Franią i Maksem, którzy są uwięzieni na bezludnej wyspie bez żadnego kontaktu ze światem? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznacie już w najbliższą sobotę o godzinie 20. 00, oglądając pierwszy odcinek „Niani” na antenie TVN.

d4k62lp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k62lp
d4k62lp