Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski się rozwiódł! Znowu!

Michał Wiśniewski się rozwiódł! Znowu!Źródło: newspix.pl
d3kx9kd
d3kx9kd

[

]( http://www.fakt.pl )
*Michał Wiśniewski i Ania Wiśniewska spotkali się w jednym z warszawskich sądów. Para wreszcie się rozwiodła. Po rozprawie Michał napisał na Facebooku: Qerwsko ciężkie wyznania, oświadczenia przed sądem dają do myślenia...*

We wtorek rano obyła się rozprawa rozwodowa Ani i Michała Wiśniewskich. Świadkiem w sprawie była mama piosenkarza, Grażyna Wiśniewska.

d3kx9kd

Para przywitała się bardzo ładnie - pocałowali się w policzek. Obydwoje wyglądali na bardzo przybitych zaistniałą sytuacją. Michał miał ogromne, ciemne okulary, a Ania na głowie miała czarny kapelusz. Po wyjściu z sali rozpraw piosenkarce puściły nerwy i popłakała się. Wiśniewski raczej nie płakał. To już trzeci rozwód w jego życiu. Ostatni?

Na swoim fan page'u na Facebooku napisał: W przyjaźni i z myślą o przyszłości naszych skarbów rozstaliśmy się z Anią. Qerwsko ciężkie wyznania, oświadczenia przed sądem dają do myślenia. Serce się zapada na myśl ... Życzę sobie i Dominice aby nasza rodząca się w bólach przeszłości, miłość wytrwała wszystkie próby czasu. Kocham i czuję, że jestem kochany. Jestem trudnym do życia facetem - ale jak nie ona, to kto da radę wytrzymać ... Kocham Cię Skarbie !

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Skrzynecka dostaje listy z... pasztetem

d3kx9kd

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3kx9kd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kx9kd