Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner? Co się stało?

Share
Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner? Co się stało?
Źródło: AKPA
d2skg3w

[

]( http://www.fakt.pl )
To miała być miłość do grobowej deski, ale wiele wskazuje na to, że może być sporo krótsza... We wtorek pojawiły się informacje, że *Michał Wiśniewski (39 l.) rozstał się z Dominiką Tajner-Idzik (33 l.). Co się stało? Przecież szykowali się już do ślubu!*

d2skg3w

Lider zespołu Ich Troje miał już trzy żony: Magdę Femme (40 l.), Martę „Mandarynę” Wiśniewską (33 l.) i Anię Wiśniewską (34 l.), z którą wciąż jeszcze nie ma rozwodu. Wszystko wskazywało na to, że Dominika będzie ich następczynią. Para zdawała się sobie bardzo bliska. Wielokrotnie wyznawali sobie miłość, choćby na łamach Faktu, planowali kupno wspólnego domu, a nawet ślub. Tymczasem ostatnie dni przyniosły między nimi awanturę.

W weekend Tajner na jednym z portali internetowych ogłosiła, że jest wolna, dodatkowo zastępując zdjęcie z Michałem inną fotką. Zaniepokojeni tym faktem, skontaktowaliśmy się wczoraj z partnerką muzyka.
– Nie chcę tego komentować – powiedziała Faktowi. – Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chodzi o sprawy zawodowe, wszystko pozostaje bez zmian – dodała, mając na myśli, że pozostanie menedżerką zespołu Ich Troje. A jednocześnie wyraźnie dała w ten sposób do zrozumienia, że między nią a Wiśniewskim coś jest nie tak.

Tymczasem już popołudniu osoby zbliżone do Michała i Dominiki twierdziły, że para wyjaśniła sobie nieporozumienia. Tajner najpierw znów umieściła w sieci zdjęcie z Wiśniewskim, a potem napisała: „Zamieszanie się wielkie zrobiło (...). Prawda jest jedna – dwa silne charaktery, wielka miłość... Emocje!”

Czy to oznacza, że po ewidentnej kłótni wszystko wróciło do normy? Najbliższa przyszłość pokaże. Na razie Tajner zapewniła w internecie: „Kocham Michała. I zawsze będę!!!”
Cóż, poprzednie żony też tak mówiły.

d2skg3w

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Brzuszek Carli Bruni coraz większy

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2skg3w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2skg3w
d2skg3w