Trwa ładowanie...
d4mf1w4

Owsiak był w szpitalu u Urbaniaka. Nowe informacje o stanie zdrowia muzyka

W czwartek wieczorem gruchnęła wiadomość: Michał Urbaniak w szpitalu, a jego stan jest bardzo zły. Hiobową wieść podał Hirek Wrona, który poprosił o modlitwę za muzyka. Teraz o jego stanie zdrowia mówi Jurek Owsiak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurek Owsiak był szpitalu, gdzie leży Michał Urbaniak
Jurek Owsiak był szpitalu, gdzie leży Michał Urbaniak (ONS.pl)
d4mf1w4

Podczas gali nagród hip-hopowych Popkillery poinformowano o stanie zdrowia Michała Urbaniaka. Dziennikarz Hirek Wrona poprosił ze sceny o modlitwę i o to, aby fani trzymali kciuki za artystę.

- Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego - jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki - mówił Wrona, który przyznał później, że stan artysty jest bardzo zły.

Jednak dziennikarz nie chciał podawać żadnych szczegółowych informacji. Teraz nieco więcej światła na stan zdrowia legendy polskiego jazzu rzucił Jurek Owsiak.

d4mf1w4

TVP. Jurek Owsiak o powrocie Jacka Kurskiego: To człowiek, który zafundował nam telewizję jakości pikniku

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nagrał specjalne wideo, w którym uspokaja fanów. Z Urbaniakiem, który przebywa w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego w Aninie, nie jest tak źle!

- Byłem, dojechałem, odwiedzin nie ma, ale kontaktowałem się z lekarzami. To wspaniała ekipa, która mnie uspokoiła, więc uspokajam was wszystkich! Michał ma się już dobrze, do poniedziałku będzie w szpitalu - mówi Owsiak

d4mf1w4

- Rozmawiałem z nim przez telefon o ważnych sprawach związanych z muzyką, planami na przyszłość, nową płytą i pomocą innym. Michał, trzymaj się, wspieramy cię i pozdrawiamy wszystkich tych, którzy czuwają nad jego zdrowiem - dodaje.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami lekarzy, Urbaniak za kilka dni będzie już w domu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4