Trwa ładowanie...
10-04-2016 11:47

Michał Szpak wystąpił w Amsterdamie. Jak wypadł?

Michał Szpak wystąpił w Amsterdamie. Jak wypadł?Źródło: AKPA
d3vajfb
d3vajfb

Wydarzenie, które odbyło się po raz dziewiąty, przyciąga coraz więcej fanów. Również wykonawcy przekonują się do niego. Spośród niemal 40 uczestników Eurowizji w Amsterdamie swoje utwory wykonało 28. Piosenka Michała Szpaka, czyli " Color Of Your Life" bardzo się spodobała. Osoby, które przyjechały na koncert, dały się porwać melodii i śpiewały z Polakiem nawet po zakończeniu utworu. Trzeba przyznać, że refren wpada w ucho.

Na swoich profilach na Facebooku i Instagramie Michał zebrał mnóstwo gratulacji. Oceny jego występu nie pozostawiają wątpliwości - utwór i wykonanie spodobało się nie tylko tym, którzy wysłuchali go na żywo, ale i internautom. Na wiwiblogs.com, portalu, który od 2009 roku publikuje informacje dotyczące Eurowizji i skupia szerokie grono korespondentów, znalazła się znakomita recenzja show Szpaka: Michał Szpak z Polski otrzymał jeden z najgłośniejszych aplauzów tego wieczoru. Po jego występie publiczność powtarzała prosty, ale pełen mocy refren, a wokalista był wyraźnie tym serdecznym odbiorem przejęty.

Czy to zwiastun sukcesu? Już od dawna polskiemu wykonawcy nie udało się zdobyć zaszczytnego miejsca w konkursie. Michał ze względu na głos, wygląd i sposób bycia wyróżnia się na tle polskich reprezentantów sprzed lat. Może dzięki temu uda mu się dotrzeć do szerszego grona fanów Eurowizji, którzy zagłosują właśnie na uroczego, długowłosego i bardzo utalentowanego Polaka?

d3vajfb

Obecnie Michał promuje swój eurowizyjny utwór podczas specjalnych występów. W najbliższym czasie będzie można go usłyszeć w Tel Awiwie, gdzie wystąpi na koncercie "Israel Calling". Ostatnim z wydarzeń zwiastujących Eurowizję będzie impreza "London Eurovision Party".

Później zacznie się walka - kolejny etap to pierwszy półfinał, w którym powalczy 18 wykonawców . Odbędzie się on 10 maja. Dwa dni później zaśpiewa druga grupa, w której umieszczono i Szpaka. 14 maja zobaczymy finał konkursu. W tym roku jego gospodarzami będą Szwedzi.

Szykuje się wielkie widowisko! Trzymacie kciuki za Polaka? Zobaczcie, jak wypadł w Amsterdamie! Wideo z jego występem pojawiło się, między innymi, na kanale Archiwum Eurowizji TV.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3vajfb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vajfb