Trwa ładowanie...
28-12-2016 21:11

Michał Szpak laureatem Eurostar Award

Michał Szpak może pochwalić się kolejnym sukcesem. Zdobył nagrodę Eurostar i tym samym pokonał ubiegłorocznego faworyta Eurowizji.

Share
Michał Szpak laureatem Eurostar AwardŹródło: Forum
d1zijef

Eurostar Award to wyróżnienie przyznawane przez portal oikotimes.com. Na kandydatów głosują internauci. W tym roku zwyciężył Michał Szpak, zdobywając 195 tysięcy głosów. Największa walka, jak poinformował portal, toczyła się właśnie między Szpakiem a faworytem ubiegłorocznego konkursu Eurowizji, Sergeyem Lazarevem. Nasz reprezentant zdobył jednak 59 proc. wszystkich głosów (Rosjanin zdobył 30 proc.). Pozostałymi kandydatami byli m.in. Amir Haddad z Francji, Dami Im (Australia) czy Jamala z Ukrainy, ale także Polki, które nie dostały się do konkursu - Margaret i Edyta Górniak.

Nagroda Eurostar jest przyznawana od 2007 roku. Laureaci są wyłaniani poprzez głosowanie zespołu oikotimes.com i jego czytelników. Głosowanie odbywa się na dwóch etapach. Najpierw czytelnicy typują swoich kandydatów (może być to reprezentant jakiegokolwiek kraju z jakimkolwiek osiągnięciem) z danego roku. Następnie portal przygotowuje ostateczną listę kandydatów z wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie ich wybrał. Następnie czytelnicy głosują, a redakcja zlicza i podaje wyniki.

Organizatorzy konkursu gratulują Michałowi i liczą na to, że wokalista nagra wideo z podziękowaniem dla głosujących fanów. Redakcja WP Teleshow również gratuluje!

Zobacz także: Michał Szpak o swoich odczuciach po Eurowizji

d1zijef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zijef
d1zijef