Trwa ładowanie...

Michał Piróg zabiera ekipę 'You Can Dance' do Izraela

Share
Michał Piróg zabiera ekipę 'You Can Dance' do Izraela
Źródło: tvn
d1k4hk3

Warsztaty taneczne w piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" odbędą się w stolicy Izraela, Tel Avivie. Pojedzie tam wybrana na castingach grupa 36 najlepszych tancerzy.

Izrael to kraj szczególnie bliski Michałowi Pirógowi, jurorowi w programie "You Can Dance".- Jestem przekonany, że warunki w jakich będą odbywały się warsztaty dadzą uczestnikom ogromne możliwości rozwoju. To tam rozwinął się physical dance - styl tańca oparty na sile naturalnej, na pięknie szkieletu ludzkiego. W Tel Avivie istnieją najlepsze szkoły tańca na świecie! - podkreśla Piróg.

Podczas warsztatów uczestnicy pod czujnym okiem najlepszych światowych i polskich choreografów będą szkolili swoje umiejętności taneczne. Następnie jury wybierze najlepszą szestnastkę, która weźmie udział w programach na żywo.

Castingi do piątej edycji talent show ruszają 9 grudnia br. i odbędą się w pięciu miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Uczestników oceniać będzie trzyosobowe jury, w którym oprócz Piróga zasiądą: Agustin Egurolla oraz trzecia osoba, której tożsamość ma zostać ujawniona na castingu 9 grudnia br. Według doniesień medialnych, szansę na zostanie trzecim jurorem mają Anna Mucha i Monika Richardson.

d1k4hk3

Prowadzącą program pozostaje Kinga Rusin. Emisja piątej edycji "You Can Dance" planowana jest na wiosnę 2010 roku.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1k4hk3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k4hk3
d1k4hk3