Trwa ładowanie...

Michał Piróg: Broni Weroniki Marczuk i żąda sprawiedliwości!

Share
Michał Piróg: Broni Weroniki Marczuk i żąda sprawiedliwości!
Źródło: newspix.pl
d19vkfn

*Weronika Marczuk powoli wraca do show-biznesu i zaczyna pracować nad nowym, pozytywnym i dalekim od afer, wizerunkiem. Niestety, Agent Tomek i skandal z nim związany nadal ciągnie się za uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Po raz kolejny głos w jej sprawie zabrał Michał Piróg, prywatnie przyjaciel Weroniki Marczuk.*

Prowadzący "Top model" wielokrotnie stawał w obronie Weroniki Marczuk i od początku afery z łapówką w tle, wierzył w niewinność przyjaciółki. Wiele osób z show-biznesu odwróciło się od niej, na szczęście były też osoby, na które zawsze mogła liczyć.

- Weronika powinna dostać ogromne odszkodowanie od państwa, bo to ono zniszczyło jej dobre imię. Zobacz, że teraz ona musi się wiecznie tłumaczyć za coś, czego nie zrobiła i udowadniać, że jest fajna, a wszystko przez tego imbecyla, który na domiar złego trafił do Sejmu. To on powinien przepraszać, a nie ona - powiedział wyraźnie poruszony Michał Piróg w magazynie "Party".

d19vkfn

Czy prowadzący "Top model" ma rację? Sąd ostatecznie oddalił oskarżenie od Weroniki Marczuk, lecz jej pozycja w telewizji w jednej chwili została spalona. Wiele miesięcy zajął jej powrót do normalności. Z czasem poczuła się na tyle pewnie, że postanowiła wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Czy program pomoże jej wrócić na szczyt, a może też do "You can dance"?

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Weronika Marczuk tańcem próbuje odzyskać dobre imię

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Michał Piróg Pomaga przyjaciółce * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d19vkfn

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d19vkfn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19vkfn
d19vkfn