Trwa ładowanie...

Michał Malitowski o depresji: "Siostra uratowała mi życie"

Michała Malitowskiego zabrakło w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zanim tancerz sam powiedział, że cierpi na depresję, niewiele było wiadomo na temat jego stanu zdrowia. Teraz juror tanecznego show opowiedział o walce z chorobą.

Michał Malitowski o depresji: "Siostra uratowała mi życie"Źródło: ONS.pl
d30znbl
d30znbl

Michał Malitowski, wieloletni juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", wyznał, że okres życia, w którym się znalazł, nie należy do najłatwiejszych. Tancerz zdradził, że niedawno rozpadł się jego związek, co przypłacił depresją. Wcześniej nie zwierzał się z przebiegu walki z chorobą.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Tancerz na co dzień żyje w Londynie. Mieszka tam wraz z córką od 15 lat. Jak wyznał w wywiadzie dla Radia Zet, to właśnie w Wielkiej Brytanii zachorował na depresję.

d30znbl

W walce o zdrowie pomogła mu siostra. Była przy jurorze tanecznego show Polsatu w najtrudniejszych chwilach.

- Siostra jest dla mnie przyjacielem. Zawsze dawała mi rady. Była ze mną w tych najtrudniejszych, ale także w radosnych chwilach. Kiedy spotkała mnie choroba, była ze mną cały czas. Organizowała mi życie. Była wsparciem, którego potrzebowałem - wyznał Michał Malitowski.

- Uratowała mi życie - dodał.

Gwiazdor nie ma problemu z publicznym wypowiadaniem się nt. choroby.

d30znbl

- Jak już zacząłem wychodzić z choroby, zacząłem o tym rozmawiać z taksówkarzami. Większość z nim powiedziała mi, że też zmagało się z tą chorobą, ale długo to sami przed sobą ukrywali - powiedział Michał Malitowski na antenie Radia Zet.

- Nie chciałem mieć z życiem nic wspólnego. Czułem niechęć. To było absurdalne. Jednocześnie zdawałem sobie sprawę z tego, co tracę - dodał.

Przypomnijmy, że wg lekarzy, depresja jest drugim największym problemem zdrowotnym na świecie.

d30znbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30znbl