Trwa ładowanie...
d4b7c1b

Michael Pitt w drugim sezonie Hannibala w AXN

Share
Michael Pitt w drugim sezonie Hannibala w AXN
Źródło: AXN
d4b7c1b

Serial Hannibal opowiada o jednym z najbardziej fascynujących morderców w historii kina, błyskotliwym psychiatrze Hannibalu Lecterze (w tej roli Mads Mikkelsen) i sięga do początków jego znajomości z profilerem FBI Willem Grahamem (Hugh Dancy). Stopniowo dr Lecter przejmuje kontrolę nad umysłem Willa i uzależnia go od siebie, doprowadzając do nerwowego załamania i zajmując jego miejsce w strukturach FBI. W drugim sezonie Graham zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni, które w rzeczywistości są dziełem kanibala.

Ósmy odcinek, który pojawi się w AXN w środę 21 maja, zatytułowany został Su-zakana. Nazwa określa rodzaj przystawki, jaką serwuje się podczas tradycyjnej japońskiej uczty, przed podaniem drugiego dania, dla oczyszczenia podniebienia. Twórcy serialu nawiązują w ten sposób do zwrotu akcji, jaki ma miejsce w fabule. Ciągle niestabilny emocjonalnie Will powraca do pracy profilera, kontynuując jednocześnie przerwaną terapię u Hannibala. Wizyty u dr. Lectera rozpoczyna także nowa pacjentka, Margot Verger (Katherine Isabel), która trafia do niego po tym, jak usiłowała zabić swojego brata, Masona. W 10 odcinku, który widzowie AXN będą mogli zobaczyć już w środę 4 czerwca, oko w oko z psychiatrą kanibalem staje także Mason Verger (znany z serialu Zakazane imperium Michael Pitt), opisywany w powieści Thomasa Harrisa jako antagonista Hannibala.

Premiera 8. odcinka drugiego sezonu serialu Hannibal w środę 21 maja o godz. 23.00, premiera 10. odcinka w środę 4 czerwca o godz. 23.00, kolejne odcinki w środy o godz. 23.00 w AXN.

d4b7c1b

Podziel się opinią

Share
d4b7c1b
d4b7c1b