Trwa ładowanie...
miasteczko wayward pines

"Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie

Share
"Miasteczko Wayward Pines" w Polsce i USA jednocześnie
dryllno

Polscy widzowie nie będą musieli czekać na premierę "Miasteczka Wayward Pines". Serial trafi do Polski i USA tego samego dnia - 14 maja.

Głównym bohaterem serialu jest tajny agent Ethan Burke (Matt Dillon), który udaje się do tytułowego miasteczka w poszukiwaniu dwóch zaginionych agentów federalnych. Wkrótce dochodzi do wypadku. W samochód detektywa uderza rozpędzona ciężarówka. Burke'owi udaje się przeżyć, ale dookoła niego zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy. Na jego drodze staną nieprzewidywalna i zaskakująco wpływowa pielęgniarka Pam (Melissa Leo), charyzmatyczny doktor psychiatrii Jenkins (Toby Jones)
, twórca zabawek Harold (Reed Diamond) oraz wrogo do niego nastawiony szeryf Arnold Pope (Terrence Howard). Agent pozna również barmankę Beverly (Juliette Lewis), która - podobnie jak on - niezbyt będzie ufała Wayward Pines i jego mieszkańcom..

Serial "Miasteczko Wayward Pines" oparty został na bestsellerowej powieści Blake'a Croucha, a wyreżyserowany przez M. Nighta Shyamalana ("Szósty zmysł", "Znaki"). Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. W Polsce prezentowane będą na kanale Fox.

dryllno

Podziel się opinią

Share
dryllno
dryllno