Trwa ładowanie...

"Miasteczko South Park": Przypomnienie kinowego hitu specjalnie na święta

Share
"Miasteczko South Park": Przypomnienie kinowego hitu specjalnie na święta
Źródło: Comedy Central
d19vkfn

Serial *"Miasteczko South Park" stał się jednym z popularniejszych animowanych produkcji ostatnich lat. Poruszający kontrowersyjne tematy i wyśmiewający religijne dogmaty doczekał się do tej pory piętnastu sezonów, a nawet wersji filmowej. Ten kinowy przebój wyemituje jeszcze w grudniu stacja Comedy Central.*

Akcja tego pełnometrażowy film rysunkowego rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, w niewielkim mieście South Park. Bohaterami są uczniowie szkoły podstawowej – Stan, Eric, Kyle i Kenny. Pewnego dnia wybierają się do kina na film dla dorosłych. Gdy kasjerki odmawiają im sprzedaży biletów pomaga im pewien przechodzień...

Na efekty nie trzeba długo czekać. Zafascynowani filmem dla dorosłych, zaczynają przeklinać i wkrótce stają się idolami wszystkich dzieci. Zbulwersowany sytuacją dyrektor wzywa rodziców na dywanik. Kara jest bolesna – zakaz wychodzenia z domu. Po gwałtownej śmierci Kenny'ego matki całej czwórki wypowiadają wojnę Kanadzie...

d19vkfn

Film powstał na fali popularności serialu South Park. Na tle przygód ośmiolatków autorzy serialu komentują bieżące wydarzenia na świecie, w prześmiewczy sposób, przedstawiając wiele drażliwych tematów jak religia, polityka, mniejszości narodowe, czy seksualne.

Premiera filmu "Miasteczko South Park"w piątek 23 grudnia o godz. 22:30 na antenie Comedy Central. Dodatkowa emisja: w czwartek 29 grudnia o godz. 00:40.

Nie jest to jednak jedyna atrakcja jaką przygotowała dla widzów stacja. Sprawdźcie, które inne seriale będziecie mogli obejrzeć w grudniu:

Zobacz także:

d19vkfn

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d19vkfn

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d19vkfn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19vkfn
d19vkfn