Trwa ładowanie...
02-12-2011 14:18

"Miasteczko South Park": Przypomnienie kinowego hitu specjalnie na święta

"Miasteczko South Park": Przypomnienie kinowego hitu specjalnie na świętaŹródło: Comedy Central
d3sxeeb
d3sxeeb

Serial *"Miasteczko South Park" stał się jednym z popularniejszych animowanych produkcji ostatnich lat. Poruszający kontrowersyjne tematy i wyśmiewający religijne dogmaty doczekał się do tej pory piętnastu sezonów, a nawet wersji filmowej. Ten kinowy przebój wyemituje jeszcze w grudniu stacja Comedy Central.*

Akcja tego pełnometrażowy film rysunkowego rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, w niewielkim mieście South Park. Bohaterami są uczniowie szkoły podstawowej – Stan, Eric, Kyle i Kenny. Pewnego dnia wybierają się do kina na film dla dorosłych. Gdy kasjerki odmawiają im sprzedaży biletów pomaga im pewien przechodzień...

Na efekty nie trzeba długo czekać. Zafascynowani filmem dla dorosłych, zaczynają przeklinać i wkrótce stają się idolami wszystkich dzieci. Zbulwersowany sytuacją dyrektor wzywa rodziców na dywanik. Kara jest bolesna – zakaz wychodzenia z domu. Po gwałtownej śmierci Kenny'ego matki całej czwórki wypowiadają wojnę Kanadzie...

Film powstał na fali popularności serialu South Park. Na tle przygód ośmiolatków autorzy serialu komentują bieżące wydarzenia na świecie, w prześmiewczy sposób, przedstawiając wiele drażliwych tematów jak religia, polityka, mniejszości narodowe, czy seksualne.

d3sxeeb

Premiera filmu "Miasteczko South Park"w piątek 23 grudnia o godz. 22:30 na antenie Comedy Central. Dodatkowa emisja: w czwartek 29 grudnia o godz. 00:40.

Nie jest to jednak jedyna atrakcja jaką przygotowała dla widzów stacja. Sprawdźcie, które inne seriale będziecie mogli obejrzeć w grudniu:

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3sxeeb

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3sxeeb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sxeeb