Metamorfoza Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradził, dlaczego schudł

Tak Maciej wyglądał w programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Tak Maciej wyglądał w programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

11.06.2023 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć uczestnik randkowego show TVN już wcześniej cieszył się szczupłą sylwetką, ostatnio znacznie stracił na wadze. Maciej przyznał, że nie był to celowy efekt.

Telewizyjne małżeństwo Macieja i Marty z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miało prawa się udać. Już dzień po weselu mężczyzna miał zastrzeżenia co do higieny i sposobu ubierania się żony. Pomimo prób dotarcia się, oboje dość szybko się poddali. W finale nie szczędzili sobie mocnych słów, kłócąc się nawet o papier toaletowy.

Choć formalnie Maciej wciąż jest mężem Marty, kilka miesięcy po udziale w programie ułożył sobie życie u boku innej kobiety. Niestety ostatnio zdrowotnie nie było u niego najlepiej. Wielkanoc spędził w szpitalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mężczyzna wyjaśnił wówczas, że czeka go specjalistyczna operacja. Z opisanych szczegółów zabiegu można wnioskować, że cierpiał na przepuklinę lub chorobę refluksową.

Teraz Maciej opublikował zdjęcie, na którym widać, jak bardzo schudł. W ten sposób potwierdził, że w ostatnich tygodniach zgubił aż 12 kg.

"Dziwnie to zabrzmi, ale w dużej mierze przyczyniła się operacja, po której w moim jadłospisie pojawiła się dieta płynna" - napisał na Instagramie.

Niektórzy internauci byli zaniepokojeni jego wyglądem. Dopytywali, czy Maciej dobrze się czuje w odchudzonej wersji.

"Czuję się tak samo jak i przed zgubieniem kilogramów. Chociaż osobiście sam nie widzę, żebym wizualnie zmarniał. Przepraszam, skłamałbym, widzę to podczas wchodzenia na wagę, no i delikatnie brzuszek" - dodał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także