Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
18-05-2010 10:17

Męska bójka w "Pierwszej miłości"

Męska bójka w "Pierwszej miłości"Źródło: Telewizja Polsat
d3o6ylm

W serialu "Pierwsza miłość" jak zawsze czeka na widzów wiele niespodziewanych wydarzeń. Czego można się spodziewac w najbliższych dniach?

Patryk wyznaje Mirkowi, że jest jego ojcem. Rezerwa, z jaką chłopak przyjmuje tą informację, sprawia, że Patryk czuje się dotknięty. Mikser jest urażony propozycją Oli, by do matury zawiesili ich związek. Uważa, że nie powinna iść z ojcem na taki układ, nie chce z nią rozmawiać.

Turczyk postanawia otworzyć internetowy sklep numizmatyczny. Namawia Marka,żeby został jego wspólnikiem. Bartek zaczyna robić postępy w pracy jako przedstawiciel handlowy. W jednej z aptek udaje mu się sfinalizować bardzo korzystne zamówienie.

d3o6ylm

Mikser nie daje za wygraną i uparcie próbuje wywalczyć sobie prawo do spotkań z Olą. Bartek dowiaduje się, że Lucyna po raz kolejny zataiła przed nim ważne informacje dotyczące firmy. Paweł otrzymuje pracę jako ochroniarz Kaliny.

Marysia opowiada Renacie o zdradzie. Współlokatorka wydaje się doskonale rozumieć jej uczucia. Artur dowiaduje się, że reportaż Bereniki wpłynął korzystnie na popularność firmy. Berenika traci pracę w telewizji.

Mikołaj znajduje sposób komunikacji z Grzegorzem. Zjawia się przed kamienicą z aparaturą nagłaśniającą i publicznie wyznaje, że kocha Olę. Król nie wytrzymuje i w emocjach opuszcza mieszkanie, chcąc dać chłopakowi nauczkę.

Bartek i Lucyna w przypływie namiętności postanawiają wcześniej wyjść z pracy i spędzić popołudnie w łóżku. Patryk decyduje się porozmawiać z matką Mirka. Turczyk otrzymuje kredyt, który chce wykorzystać na rozkręcenie prywatnego biznesu. Żukowski nie decyduje się jednak zostać jego wspólnikiem.

d3o6ylm

Między Pawłem i Kaliną nawiązuje się nić porozumienia. Mikser i Grzegorz postanawiają rozwiązać swój spór "po męsku". Po stoczonej walce Król postanawia iść z Mikołajem na układ. Proponuje porozumienie dotyczące warunków spotkań z Olą. Bartkowi i Lucynie udaje się wynegocjować pomyślny kontrakt z dyrektorem Szpitala Kolejowego. Spotkanie Patryka i Mirka przebiega w sztywnej i krepującej dla obu atmosferze.

Artur proponuje Berenice pracę jako specjalistki Public Relations w firmie "Pierwsza Miłość". Kolegom Bartka nie podoba się jego nonszalancki stosunek do pieniędzy. Marysia jest pełna podziwu dla Tomasza.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3o6ylm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o6ylm