Trwa ładowanie...

Meller chciał rozebrać Kwaśniewską w "Playboyu". Jej reakcja bezcenna!

Marcin Meller przez blisko dekadę był redaktorem naczelnym polskiej edycji "Playboya", a za jego namową na łamach magazynu gościło wiele rodzimych gwiazd. Dziennikarz miał nawet listę wymarzonych nazwisk, które powinny rozebrać się na okładce, ale nie wszystkie panie się to na zgodziły. Okazuje się, że w tym gronie była sama Jolanta Kwaśniewska. Jak zareagowała na pomysł rozbieranej sesji w "Playboyu"? Zobaczcie nasze wideo.

Share
d2mrax5

Meller chęć zobaczenia ówczesnej prezydentowej zadeklarował nawet publicznie. Jeszcze będąc naczelnym "Playboya", byłem gościem w programie Kuby Wojewódzkiego i on mnie zapytał, kogo czytelnicy chcieliby najbardziej zobaczyć na rozbieranej sesji zdjęciowej. Więc ja powiedziałem, zgodnie z prawdą, że Magdę Mołek i Jolantę Kwaśniewską, która była wówczas pierwszą damą - wspomina w rozmowie z nami dziennikarz.

Do złożenia propozycji ostatecznie nie doszło, ale kilka lat później Marcin Meller dowiedział się od córki Jolanty Kwaśniewskiej, jak prezydentowa w ogóle się na ten pomysł zapatrywała. Chcielibyście to zobaczyć?

Jolanta Kwaśniewska ONS.pl
Jolanta Kwaśniewska Źródło: ONS.pl
Marcin Meller AKPA
Marcin Meller Źródło: AKPA
d2mrax5

Podziel się opinią

Share
d2mrax5
d2mrax5